Oke Taş 101 Çifte Kaç Hesaplanır Bilgisayardan Okey oyununu internet ortamında oynamak için zaman kavramı söz konusu değildir. Okey oyna ile gece gündüz fark etmeden oyuna girebilir ve istediğiniz süre kadar oyunda kalabilirsiniz. Hangi okey odasında oynamak isterseniz o odayı seçebilir ve hiç bir ücret ödemezsiniz. Site ücretsiz bir sitedir.

Hangi Oyun Sitesi Daha Avantajlıdır?Okey oynanan birçok site vardır. Fakat çoğu sitenin oyun kalitesi çok düşüktür. Oyundan keyif alamaz ve oyunu oynayamazsınız. Sitenin oyun kalitesi çok yüksek olup sitede okey oynamak eğlencelidir. Kesinlikle donma yapmaz. An be an yapılan hamleler tüm masaya yansır. Bekleme yapmaz. Sohbet penceresinden sohbet imkanı vardır. Okey oyna ile zamanın nasıl geçtiğini unutursunuz.

101 okey taş
101 okey taş

Okey gerçek hayatta ve sanal ortamda bazı kurallar dahilinde oynanır. Her oyuncu bu kurala uymak zorundadır. Yere taş atabilmek için sıranın size gelmesini beklemek zorundasınız. Sitede okey eliniz hakkında asla konuşamazsınız. Okey seviyenize göre oda seçmeniz gerekir. Okey taşını yere atarsanız bir daha alamazsınız. Taşlar açılırken göstergeyi göstermezseniz oyunun ileri zamanlarında gösteremezsiniz.

okey puanlama hesaplama
okey puanlama hesaplama

Oke Taş taşı 101 Çifte Kaç Hesaplanır Puanlama Bilgisayardan

Eliniz açılmadığı halde el açarsanız ceza yersiniz. Site oyuncuların güvenliği ve rahatı için her türlü önlemi düşünmüştür. Okey oyna ile okey sırasında güzel arkadaşlıklar kurmak mümkündür. Oyuna girmeden önce üye olur ve sitenin tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Şartlara uymayan kişiler siteden atılır.

resmli anlatım okey taş dağıtma
resmli anlatım okey taş dağıtma

Resimli Okey Dizilimi ve Taşları Puanlaması Nasıl Olur Anlatımı

Okey oynama ve okey nasıl oynanır gibi bir çok soru işaretini gidermek adına sizlere resimli ve yazılı olarak hazırlamış olduğumuz sayfamız üzerinden hemen bu sorulara cevap bula bileceksiniz. Okey taş ve taşları taşı nedir nasıl dizlir, Puanlama okey sistemi nedir nasıl hesaplanır ve dizilimler nasıl olmalı kaç olmalı 101 oyunu nasıl oynanır, bilgisayardan ve bilgisayar ile okey oynama özellikleri canlı olarak sahte okey hizmeti ile birlikte sizlere reel okey oynama imkanı ve yanı sıra üye olmadan okey olanagı ve eşli okey nasıl taş dağıtılır hepsini sizlere göstermiş bulunmaktayız.

Google Popüler Anahtar Kelimelerimiz.

101 de sahte okey ne işe yarar,
okeyde kaç tane taş dağıtılır,
okey de çifte gitmek,
okey taşları nasıl dağıtılır resimli anlatım,
okey nasıl hesaplanır,
okeyde taslar kac kac dizilir,
okey 101 elden bitme,
101 okey oyna canlı,
bilgisayardan okey oyna,
101 okey işlek taşla bitilir mi,
okey taşı kaç tane olur,
reel okey,
101 okey oyna üye olmadan,
okey taşları kaç tane,
eşli okey oyna,
okeyde kaç taş vardır,
okey taş sayısı,
okey kaç taşla oynanır,
okey taşı,
okeyde kaç taş dağıtılır,